Ogłoszenia

I Niedziela Adwentu

  03 grudnia  2023 r.

 1. Rozpoczynamy czas adwentu od poniedziałku do piątku msze święta roratnie o godz. 6.00
  po niech zapraszamy na tradycyjne śniadanie. Roraty dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki
  o godz. 18.30. Na roraty zapraszamy z tradycyjnym światełkiem lampionów. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy 17 grudnia a poprowadzi je ojciec Dariusz Piórkowski – jezuita.
 2. Od dziś Parafialny Zespół Caritas rozpoczyna zbiórkę produktów żywnościowych dla osób najbardziej potrzebujących. Kosz na dary wystawiony będzie w prezbiterium, można również nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Duże w cenie 20zł a małe 10 zł. Można też nabywać opłatki – ofiary zebrane przy tej okazji są przeznaczone na cele remontowe.
 3. Wyłożone są również zaproszenia na kolędę prosimy o czytelne wypełnianie, jest również dostępny plan kolędy na tablicy ogłoszeń oraz na stronie naszej parafii. 
 4. We wtorek po mszy św.  wieczornej spotkanie wspólnoty św. Michała Archanioła.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00 w intencji powołań w Kościele a po mszy św. spotkanie męskiej służby liturgicznej.  
 6. W piątek i sobotę nauka przed chrztem po mszy św. wieczornej. 
 7. W sobotę zapraszamy na Akatyst do Matki Bożej na godzinę 19.30 w modlitwie będzie nas wspomagał nasz parafialny chór. 
 8. Zachęcamy także do uczestnictwa w weekendowych rekolekcjach adwentowych dla młodzieży Akademia Dojrzewania w Rokitnie w dniach 15-17 grudnia. Zapisy u ks. Łukasza.
 9. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele remontowe. Serdeczne Bóg zapłać.
 10. Żeńska Drużyna Harcerska zaprasza do dołączenia w jej szeregi. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

ks. Robert Patro