Ogłoszenia

IV Niedziela Zwykla

  29 stycznia  2023 r.

Weekendowa Katechizacja Przedmałżeńska <-kliknij aby dowiedzieć się więcej

  1. Zapraszamy na Parafialne Świętowanie Bożego Narodzenia dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00. Wspólne kolędowanie i świętowanie zakończymy wspólną agapą, przy kawie, herbacie i cieście i pieczonej kiełbasie.
  2. W tym tygodniu przypada: 
  • pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji powołań, a po mszy świętej spotkanie dorosłej służby liturgicznej w tym dniu przypada również święto Ofiarowania Pańskiego.
  • pierwszy piątek miesiąca – możliwość spowiedzi od godz. 17.30, a o godz. 21.00 rozpoczniemy całonocną adorację Najświętszego Sakramentu – tradycyjnie do godz. 6.00 w sobotę. Zapraszamy by zapisywać się w zegarze modlitwy. Po mszy św. będzie można skorzystać z modlitwy wstawienniczej, serdecznie zapraszamy. 
  • pierwsza sobota miesiąca – odwiedziny chorych a o godz. 9.00 msza święta ze zmianą tajemnic różańcowych oraz wspólne spotkanie po mszy św. 
  • pierwsza niedziela miesiąca, więc na mszy św, o godz. 8.00, modlić się będziemy za zmarłych wymienianych w wypominkach. Kartki z imionami i ofiarą zostawiamy w zakrystii.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjum.
  2. Zapraszamy na weekendowy kurs przedmałżeński w dniach 10-13.03.2023. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

ks. Robert Patro
proboszcz